Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Store
pl: Sklep

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono
