Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند
