Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Store
ru: Магазин

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Stores
ru: Магазины
