Mapy.cz (8.x-1.0-alpha7) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Date
hi: तारीख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: About
hi: के बारे में
