Mapy.cz (8.x-1.0-alpha7) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Custom
is: Sérsniðið

en: API Key
is: API Lykill

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: About
is: Um
