Mapy.cz (8.x-1.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Custom
eo: Propra
