Mapy.cz (8.x-1.0-alpha8) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: About
eu: (r)i buruz
