Mapy.cz (8.x-1.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
