Mapy.cz (8.x-1.0-alpha8) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Date
it: Data

en: None
it: Nessuno

en: Custom
it: Personalizzato

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: About
it: Informazioni

en: Meta data
it: Meta dati
