Mapy.cz (8.x-1.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
