Mapy.cz (8.x-1.0-alpha8) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: Custom
nl: Aangepast

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Map type
nl: Kaartsoort

en: About
nl: Over

en: Meta data
nl: Metadata

en: Width: @width
nl: Breedte: @width

en: Height: @height
nl: Hoogte: @height
