Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
