Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: Custom
sv: Anpassad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Map type
sv: Typ av karta

en: About
sv: Om

en: Meta data
sv: Metadata
