Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: None
oc: Pas cap

en: Custom
oc: Personalizat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Map type
oc: Tipe de mapa

en: About
oc: A prepaus
