Mark as Read (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Role
ps: ونډه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
