Mark as Read (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Role
is: Hlutverk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Revision
is: Útgáfa

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
