Mark as Read (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Role
pa: ਰੋਲ
