Mark as Read (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
