Mark as Read (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Role
te: పాత్ర

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
