Markdown (3.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: Table
sq: Tabela

en: Allow
sq: Lejo

en: Operation
sq: Veprimi

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
