Markdown (3.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Insert
is: Setja inn

en: Top
is: Toppur

en: URL
is: vefslóð

en: Path
is: Slóð

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Titles
is: Titlar

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: User
is: Notandi

en: Configure
is: Stilla

en: Host
is: Vél

en: Up to date
is: Uppfært

en: Table
is: Tafla

en: Allow
is: Heimila

en: Position
is: Staðsetning

en: Style
is: Stíll

en: Identifier
is: Aðgreinir
