Markdown (3.0.0-rc3) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Top
bg: Връх

en: Path
bg: Път

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Titles
bg: Заглавия

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Host
bg: Хост

en: Up to date
bg: Обновено

en: Table
bg: Таблица

en: Allow
bg: Разреши

en: Operation
bg: Действие

en: Port
bg: Порт

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
