Markdown (3.0.0-rc3) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: URLs
eu: URL-ak

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Top
eu: Goian

en: Path
eu: Bide-izena

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Titles
eu: Izenburuak

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Link Title
eu: Esteka izenburua

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Table
eu: Taula

en: Allow
eu: Baimendu

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Position
eu: Kokapena

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Port
eu: Ataka

en: Query
eu: Kontsulta

en: Map
eu: Mapa

en: Style
eu: Estiloa

en: Relative
eu: Erlatiboa

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera
