Markdown (3.0.0-rc3) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: User
ht: Itilizatè

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
