Markdown (3.0.0-rc3) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Top
hy: Վերև

en: Path
hy: Ուղի

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Host
hy: Հոսթ

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Port
hy: Պորտ

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
