Markdown (3.0.0) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Path
gu: પાથ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Up to date
gu: અધતિત

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Map
gu: નકશો

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
