Markdown (3.0.0) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: Host
ps: کوربه

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: Table
ps: لښتيال

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Allow
ps: پرېښل

en: Position
ps: ځاى

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Query
ps: پوښتنه

en: Map
ps: نقشه

en: Style
ps: ډول

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
