Markdown (3.0.1) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Path
az: Yol

en: Unknown
az: Naməlum

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Table
az: Cədvəl

en: Allow
az: İcazə verin

en: Position
az: Vəzifə

en: Query
az: Sorğu

en: Map
az: Xəritə

en: Style
az: Stil

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Set as default
az: Defolt olaraq təyin edin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Experimental
az: Eksperimental

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: External links only
az: Yalnız xarici bağlantılar

en: Status message
az: Status mesajı
