Markdown (3.0.1) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Top
ka: ზედა

en: Path
ka: გზა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Safe Mode
ka: უსაფრთხო რეჟიმი

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Table
ka: ცხრილი

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Position
ka: პოციზია

en: Port
ka: პორტი

en: Style
ka: სტილი
