Markdown (3.0.1) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Scheme
lv: Shēma

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Insert
lv: Ievietot

en: Top
lv: Augša

en: Path
lv: Ceļš

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Link Title
lv: Saites virsraksts

en: Host
lv: Serveris

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Table
lv: Tabula

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Allow
lv: Atļaut

en: All links
lv: Visas saites

en: Position
lv: Pozīcija

en: Operation
lv: Operācija

en: Port
lv: Ports

en: Query
lv: Vaicājums

en: Map
lv: Karte

en: Style
lv: Stils

en: Parser
lv: Parsētājs

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Markdown
lv: Iezīmēšana

en: Set as default
lv: Iestatīt kā noklusējuma

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Experimental
lv: Eksperimentāls

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Weight for @title
lv: Svars @title
