Markdown (3.0.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: User
se: Geavaheaddji

en: Position
se: Virgi
