Markdown (3.0.1) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Configure
am: ውቀር

en: Up to date
am: ዘመናዊ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Position
am: ቦታ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
