Markdown (3.0.1) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Path
bs: Putanja

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Table
bs: Tabela

en: Query
bs: Upit

en: Style
bs: Stil
