Markdown (3.0.1) - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Scheme
he: סכמה

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Insert
he: הוספה

en: Top
he: עליון

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Titles
he: כותרות

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: User
he: משתמש

en: Configure
he: הגדרות

en: Host
he: שם שרת

en: Up to date
he: מעודכן

en: Table
he: טבלה

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Allow
he: אפשר

en: Override
he: דריסה

en: Position
he: מיקום

en: Latest
he: הכי חדש

en: Operation
he: פעולה

en: Port
he: פורט

en: Query
he: שאילתה

en: Map
he: מפה

en: Style
he: סגנון

en: URI
he: כתובת URI

en: Relative
he: יחסי

en: Parser
he: מפענח

en: Identifier
he: מזהה

en: Markdown
he: הוזלה

en: Set as default
he: לקבוע כברירת מחדל

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Experimental
he: נסיוני

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
