Markdown (3.0.1) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: Table
jv: Tabel

en: Operation
jv: Operasi

en: Parser
jv: Pemisah

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
