Markdown (3.0.1) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Path
kk: Жол

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Host
kk: Хост

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Table
kk: Кесте

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Operation
kk: Операция

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
