Markdown (3.0.1) - en to sv translation catalogue (52 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: URLs
sv: URL:er

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Scheme
sv: Schemaläggning

en: Password
sv: Lösenord

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Insert
sv: Infoga

en: Top
sv: Överst

en: Path
sv: Sökväg

en: Unknown
sv: Okänd

en: Titles
sv: Titlar

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: User
sv: Användare

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Link Title
sv: Titel på länk

en: Host
sv: Värd

en: Up to date
sv: Aktuell

en: Table
sv: Tabell

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Allow
sv: Tillåt

en: Override
sv: Åsidosätt

en: Latest
sv: Senaste

en: Operation
sv: Funktion

en: Query
sv: Databasfråga

en: Map
sv: Karta

en: Marker
sv: Markör

en: Style
sv: Stil

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Relative
sv: Relativt

en: Parser
sv: Tolkare

en: Identifier
sv: Identifierare

en: Set as default
sv: Ställ in som förvalt

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Experimental
sv: Experimentell

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: External links only
sv: Enbart externa länkar

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: No links
sv: Inga länkar

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Allowed HTML
sv: Tillåten HTML
