Markdown (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Version
lv: Versija

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Markdown
lv: Iezīmēšana

en: Markdown filter tips
lv: Iezīmēšanas filtra padomi

en: You can use <a href="@filter_tips">Markdown syntax</a> to format and style the text. Also see <a href="@markdown_extra">Markdown Extra</a> for tables, footnotes, and more.
lv: Varat izmantot <a href="@filter_tips">Iezīmēšanas sintaksi</a>, lai formatētu tekstu un piešķirtu stilu. Skatiet arī <a href="@markdown_extra">Iezīmēšanas ekstras</a> par tabulām, zemsvītras piezīmēm un citu.
