Markdown (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Version
uk: Версія

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Input filters
uk: Фільтри введення

en: Markdown filter
uk: Фільтр Markdown

en: Directory @path was created
uk: Каталог @path було створено
