Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Images
am: ምስሎች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Code
am: ኮድ

en: View user profile.
am: የተጠቃሚ መገለጫዎችን ተመልከት።

en: Greater than
am: ይበልጣል

en: First item
am: የመጀመሪያው ነገር

en: Second item
am: ሁለተኛው ነገር

en: Ampersand
am: አያያዥ
