Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Code
ast: Códigu

en: General
ast: Xeneral

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: Greater than
ast: Mayor que

en: Less than
ast: Menor que
