Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Images
bs: Slike

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Code
bs: Kod

en: View user profile.
bs: Pogledaj korisnički profil.

en: Alt text
bs: Alt tekst
