Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Greater than
dz: ལས་མང་མི།

en: Less than
dz: ལས་ཉུང་མི།

en: Paragraph one.
dz: དོན་མཚམས་དང་པ།

en: Paragraph two.
dz: དོན་མཚམས་གཉིས་པ།

en: Emphasized
dz: གཙོ་བཏོན་འབད་ཡོདཔ།

en: Coded
dz: ཨང་རྟགས་བཀོད་ཡོདཔ།

en: Block quoted
dz: སྡེབ་ཚན་འདྲེན་ཚིག་བཀོད་ཡོདཔ།

en: First item
dz: རྣམ་གྲངས་དང་པ།

en: Second item
dz: རྣམ་གྲངས་གཉིས་པ།

en: Ampersand
dz: དང་རྟགས།

en: Quotation mark
dz: འདྲེན་རྟགས།
