Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Links
et: Lingid

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Not found
et: Ei leitud

en: Code
et: Kood

en: General
et: Üldine

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Entity
et: Olem

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: External links only
et: Ainult välised lingid

en: Paragraph one.
et: Esimene lõik.

en: Paragraph two.
et: Teine lõik.

en: Emphasized
et: Rõhutatud

en: Coded
et: Kood

en: Block quoted
et: Tsitaadiplokk

en: First item
et: Esimene element

en: Second item
et: Teine element

en: Ampersand
et: &amp;-märk

en: Quotation mark
et: Küsimärk

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
et: Enamikku ebatavalisi tähemärke võib ilma probleemideta otse sisestada.

en: Cent
et: Sent

[ctx: Font weight]
en: Strong
et: Rasvane

en: Internal links only
et: Ainult sisesed lingid
