Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Links
eu: Estekak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: Code
eu: Kodea

en: General
eu: Orokorra

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Entity
eu: Entitatea

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: Paragraph one.
eu: Lehenengo paragrafoa.

en: Paragraph two.
eu: Bigarren paragrafoa.

en: Coded
eu: Kodetua

en: Block quoted
eu: Bloke iruzkindua

en: First item
eu: Lehen item-a

en: Second item
eu: Bigarren item-a

en: Cent
eu: Zentimo

en: HTML Entities
eu: HTML entitateak
