Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Links
ka: ბმულები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Code
ka: კოდი

en: General
ka: ზოგადი

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Greater than
ka: მეტი ვიდრე

en: Less than
ka: ნაკლები ვიდრე
