Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Images
kk: Суреттер

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Code
kk: Коды

en: General
kk: Басты

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Paragraph one.
kk: Бірінші параграф

en: Paragraph two.
kk: Екінші параграф

en: Emphasized
kk: Асты сызылған

en: Coded
kk: Дәйексөз алынған

en: Block quoted
kk: Дәйексөз алынған блок

en: First item
kk: Бірінші элемент

en: Second item
kk: Екінші элемент

en: Ampersand
kk: Амперсанд

en: Quotation mark
kk: Тырнақша
