Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Code
km: កូដ

en: General
km: ទូទៅ​

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Greater than
km: ​ធំជាង

en: Less than
km: ​តូចជាង

en: Parser
km: ឧបករណ៍​ញែក

en: Paragraph one.
km: កថាខណ្ឌ​មួយ ។

en: Paragraph two.
km: កថាខណ្ឌ​ពីរ ។

en: Emphasized
km: បាន​បញ្ជាក់

en: Coded
km: ជាកូដ

en: Block quoted
km: សម្រង់​បណ្ដុំ

en: First item
km: ​ធាតុ​ទីមួយ

en: Second item
km: ​ធាតុ​ទីពីរ

en: Ampersand
km: សញ្ញា &

en: Quotation mark
km: សញ្ញា​​សម្រង់

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
km: តួ​អក្សរ​ចម្លែក​ជា​ច្រើន​ត្រូវ​បាន​បញ្ចូល​ដោយ​ផ្ទាល់​ដោយ​គ្មាន​បញ្ហា​កើត​ឡើង ។

en: If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href="@html-entities">entities</a> page. Some of the available characters include:
km: បើ​អ្នក​ពិត​ជា​បាន​ជួប​នឹង​បញ្ហា សូម​ព្យាយាម​ប្រើ​អង្គភាព​តួអក្សរ​ HTML ។ ឧទាហរណ៍​ទូទៅ​មើល​ទៅ​ដូច​ &amp;amp; សម្រាប់អក្សរ​ &amp; សញ្ញា ។ សម្រាប់​បញ្ជី​ទាំង​មូល​នៃ​អង្គ​ភាព សូម​មើល​ទំព័រ​  <a href="@html-entities">អង្គភាព​</a> របស់ HTML ។ តួ​អក្សរ​សញ្ញា​ដែល​អាច​មាន​ខ្លះ​រួម​មាន ៖

[ctx: Font weight]
en: Strong
km: ដិត
