Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Links
mr: दुवे

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: General
mr: साधारण

en: View user profile.
mr: सदस्याबद्दल माहिती पहा

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: Paragraph one.
mr: परिच्छेद १

en: Paragraph two.
mr: परिच्छेद २
