Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Less than
my: တန်ဖိုးနည်း
